КВН – 2014

Оқу ордамызда КВН ойындарының жартылай финалы өтті. Оған университеттің барлық факультеттерінен 7 құрама команда қатысты.

КВН – бұл әрдайым мейрам. Студенттер де бұл жайлы біледі. Сахнада ойын көрсетесің бе әлде көрермендер залында отырасын ба, маңызды емес. Бастысы - эмоцияларыңа еркіндік беру, сондықтан да көрермендер қол шапалақпен сараңдық танытпай, ойыншыларды қарқынды қол шапалақпен қарсы алды. Ал ойыншылар болса, сахнада тек қалжыңдап қана қоймай, бүгінгі таңның өзекті мәселелерін көтеріп, тапқыр және білімді болды. Енді барлығы сәуір айында өтетін финалды асыға күтуде. Ол ойында 5 команда өнерк өрсетеді: ИТФ, СПФ, АТФ, ТЭҚФ, сондай-ақ, ТжӘИ.

05.03.2014