Республикалық конференция

Университетіміздің қабырғасында "Тұлғаны психологиялық-педагогикалық сүйемелдеу мәселелерін талқылау" тақырыбында республикалық ғылыми-практикалық конференция өтті.

Конференция жұмысына Қазақстанның басқа жоғары оқу орындарының педагог-психологтары қатысты, атап айтқанда - Ө.А. Жолдасбеков атындағы экономика және құқық академиясы. Конференцияға Петропавл қаласының мектеп ұстаздары да белсенді қатысты.

Конференция қатысушылары мұндай іс-шараны өткізу жасерекшелік психологиясы аясындағы білімді дамытуға, сондай-ақ, тұлғада күнделікті өмірге қажетті белгілі дағдыларды қалыптастыруға мүмкіндік беретіндігін атап өтті.

05.03.2014