Басылымдар

Халықаралық бизнес университеті (UIB) "Халықаралық бизнес университетінің хабаршысы" атты ғылыми-тәжірибелік журналын басып шығарады.

2014 жылғы қаңтарда Ғылыми-техникалық ақпараттың ұлттық орталығы журналды экономика ғылымдары бойынша ғылыми қызметтердің негізгі нәтижелерін жариялау үшін ғылыми басылымдар тізіміне енгізуге кеңес берді. "Халықаралық бизнес университетінің хабаршысын" авторлар мен оқырмандар лайықты құрметпен қолданады және халықаралық танылуы Францияда (Париж) ISSN халықаралық орталығында тіркелгендігін растайды.

Халықаралық бизнес университеті 2014 жылы өзара тиімді ынтымақтастыққа және журнал бойынша жұмысқа қатысуға шақырады.  Баяндама тапсыру мерзімі:

• Бірінші нөмірі 2014 жылғы 20 наурызға дейін.

• Екінші нөмірі 2014 жылғы 20 мамырға дейін.

• Үшінші нөмірі 2014 жылғы 20 шілдеге дейін.

• Төртінші нөмірі 2014 жылғы 20 қыркүйекке дейін.

Басылым құны 6000 (алты мың) теңгe, мақаланы келесі мекен-жай бойынша жіберіңі: www.uib.kz.

Ақпараттық хат.

06.03.2014