Жастар саясаты тұжырымдамасының талқылануы

05.02.2013 ж. М.Қоззыбаев атындағы СҚМУ-да республикалық жастар ұйымдары филиалдарының көшбасшыларының СҚО жастар саясаты мәселелері жөніндегі Басқарманың бастығы Виктор Молодовскиймен кездесу өтті. Кездесу барысында мемлекеттік жастар саясаты Тұжырымдамасының жобасы талқыланды.

Кездесу үстінде: «Елдің болашағы жастардың қолында. Мемлекетімізге мақсатты, жауапты және белсенді жеке тұлғалар қажет. Ал біздің университетте ондай студенттер аз емес», - деп айтылды.

Қуаныш Мәметов, СҚМУ студенттер кәсіп одағының төрағасы, осындай іс шараларды жиі өткізу керек дейді, себебі осында әрбір студент өз идеяларын ортаға салып, өзекті мәселелерді шешуге қатыса алады.

Іс-шара сәтті өтті. Бұл соңғы кездесу емес. Басқарма қызметкерлері жастар ұйымдары қосбасшылары мен мүшелерінен жаңа ұсыныстар мен шығармашылық бастамалар күтуде.

07.02.2013