Конференция

"1С" фирмасы Сіздерді 2014 жылғы 17 сәуірде Астана қаласында,  «Ramada Plaza» мейманханасында («Интерконтиненталь» мейманханасы) өтетін "Білім берудегі жаңа ақпараттық технологиялар" атты төртінші қазақстандық ғылыми-тәжірибелік конференциясына қатысуға шақырады.

Конференциияға қатысу білім беру мекемелері мен білім беру басқару органдарының қызметкерлері үшін тегін. Конференцияда өз баяндамаларын ұсынатын "1С" әріптестері үшін де тегін. Конференцияның әрбір қатысушысына атаулы Конференция жұмысына қатысқандығы туралы куәлік беріледі.

Тіркелу 2014 жылғы 10 сәуірге дейін www 1c kz және aflpecyseminar@lckz сайттарында ашық. Конференция баяндамаларының тезистерін қабылдау 2014 жылғы 3 сәуірде аяқталады.

Ақпараттық хат.

18.03.2014