ТжӘИ жастары және ғылым

14 наурызда "Жастар және ғылым-2014" халықаралық студенттік ғылыми - практикалық конференциясы аясында Тіл және әдебиет институтында "Қазіргі әлемдегі Филология" және "Журналистиканың өзекті мәселелері" секцияларының отырыстары өтті. Екі секция бойынша 41 мақала келіп түсті: оның ішінде 9-ы Қазақстан ЖОО студенттерінің жарияланымдары- Әл-Фараби атындағы Қаз ҰУ( Алматы қ.,), А. Қ. Жұбанов атындағы ҚазҰПУ( Ақтөбе қ.,), Абай атындағы ҚазҰПУ (Алматы қ.,), М. Х. Дулати ТарМУ (Тараз қ.,), Тіл және әдебиет институтының магистранттары мен студенттерінің жұмыстары. Мақалалар қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде ұсынылған.

студенческая конференция

19.03.2014