Дәрігерлермен кездесу

М. Қозыбаев атындағы СҚМУ студенттері үшін облыстық туберкулезге қарсы диспансердің фтизиатр дәрігері Сара Биғожинамен және рситет дәрігерлік пунктінің меңгерушісі Салтанат Сақтағановаменуберкулез бен аса қауіпті індеттердің алдын алу шаралары. Осы заманғы тәсілдер, шешімдер" атты дәріс өткізіл.

«Бұл ауруды бастапқы стадиясында анықтау қиын. Сондықтан алдын алу шаралары маңызды болып табылады, атап айтқанда: спортпен шұғылдану, денені шынықтыру, пайдалы тамақтарды ішу, салқын тигеннен болатын ауруларды уақытында емдеу, зиянды әдеттерді жою және жиі медициналық қаралу" - деп дәріске қатысушыларға айтылды.

Университетіміздің студенттері, оқытушылары мен қызметкерлері осы ауруды тарату мүмкіндігін алдын алу үшін жыл сайын флюорографиялық қараудан өтеді.

19.03.2014