"Жастар және ғылым - 2014" халықаралық студенттік ғылыми-тәжірибелік конференция

14.03.2014 жылы факультетте э.ғ.к., доцент В.П. Кадочникова және э.ғ.к., доцент Д. Н. Шайкиннің төрағалығымен "Экономикалық ғылымдар" және "Тарих, саясат пен құқықтың өзекті мәселелері" атты 2 секция жұмыс жасады. Баяндамашы студенттер:  Рахимжанова Н.Б., Баянова Д.С., Амрина П.А., Бейсенов С.М., Омарова К.А., Павленко И.Ю., Наумова Е.В., Байзаков А.Б., Старостина Е.С., Төлебаева Ә.М., Жакупов А.А., Жетписова Г.Т., Нұрғалива А.Б., Буряк С.А. Секция хатшылары: Ковшова Т.П. э.м., МВА, аға оқытушы; Брызгалова Е.А., қ.м., аға оқытушы.

20.03.2014
ФИЭП