ЖОО-да ҚР Президенті Жлдауын жүзеге асыру міндеттері

14.02.2013. ЖОО-да М.Қозыбаев атындағы СҚМУ –дың Қазақстан Республикасының Президенті – Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Қазақстан-2050» Стратегиясы қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» атты Қазақстан халқына Жолдауын жүзеге асыру міндеттері» атты ғылыми-практикалық конференция өтті.

Оған СҚО Елбасы Жолдауын түсіндіру үшін келген ақпараттық-насихаттау тобының өкілдері қатысты, ҚР ӘМ сот актілерін орындау жөніндегі Комитетінің төрағасы  Ж. Ешмағамбетов «осы Жолдау  барлық қазақстандықтар үшін алдағы он жылға жол көрсеткіш» болып табылатындығын айтып өтті.

Ректор ЖОО құрылымдық бөлімшелерінің  «Қазақстан-2050» Стратегиясы» Жолдауын жүзеге асыру міндеттерін анықтап,  негізгі бағыттарға тоқталды. «Біз  еліміздің басты құжаттын үлкен шабытпен қабылдап қана қоймай, онда белгіленген міндеттерді жоғары деңгейде жүзеге асырамыз», - деп ректор өз сөзін қорытындылады.

15.02.2013