"Тіл білімінің жаңа парадигмалары" атты конференция

Өткен аптада оқу ордамызда өткізілген "Тіл білімінің жаңа парадигмалары. Орыс тілі мен әдебиетін оқытудағы жаңа технологиялар" атты аймақтық ғылыми-тәжірибелік конференцияға оқу орнымыздың ғалымдары мен студенттері ғана емес, сонымен қатар, қала және СҚО мектептерінің оқытушылары жиналды.

Іс-шарада сабақ өткізудің жаңа әдістері мен үлгілері, электронды оқулықтардың, жобалық және интерактивті технологиялардың қолданылуы, оқыту үдерісінде қазақ, орыс және ағылшын тілдерін біріктіру әдістемелері қарастырылды. Этнопоэтика және заманауи мектептерде әдебиетті оқыту мәселелері жайлы айтылды.

Конференцияда ұсынылған баяндамалардың жинағын шығару жоспарда. Тәжірибе алмастыру және жаңа білімдер білім беру үдерісін жақсартуға көмектесетін, барлық ұстаздар үшін қол жетімді мектепте жұмыс істеудің озық әдістерін жасауға мүмкіндік береді.

07.04.2014