ЖҒСФ-та олимпиадалар

Өткен аптада жаратылыстану ғылымдары және спорт факультетінде қала және облыс мектептерінің оқушыларыеа химия, география және биология пәндері бойынша олимпиада өткізілді. Оған 100-ден астам адам қатысты. Олимпиаданың жаңалығы қашықтық турларының ұйымдастырылуы.

Бұл олимпиадалар командалық үлгіде өткізілді, әрбіреуінің құрамында 5 адамнан, қорытындыда команданың барлық мүшелерінің ұпайлары қосылып есептелді. Олимпиада тапсырмалары балалаларға оларды шешу қызықты болатындай етіп құрылған.

Оқушыларға арналған мұндай түрдегі шаралар — бұл болашақта білім алатын ЖОО-мен танысудың бір жолы.

Барлық жеңімпаздар мен жүлдегерлер дипломдармен марапатталды.

07.04.2014