"Таныс болайық" атты шығармашылық кездесу

4 сәуірде Достық үйінде "Музыка пәндері" кафедрасының оқытушылары мен студенттерінің қала мектептері мен колледждерінің түлектерімен шығармашылық кездесу өтті. Концерттік бағдарламада халықаралық байқаулардың лауреаты студенттер хоры (жетекшісі - Зеленый А.Г., концертмейстері - Балабанова И.Е.), "Шертер" халықтық фольклорлы-этнографиялық ансамблі (жетекшісі - Қабдолбәриев Ж.Т.), "Музыка пәндері" кафедрасының студенттері қатысты. Шығармашылық кездесу шеңберінде "Музыка пәндері" кафедрасының мамандықтары, "Мәдени тынығу жұмысы" және "Музыкалық білім" мамандықтарына оқуға түсу шарттары жайлы кәсіпке бағдарлау әңгімесі өткізілді.

08.04.2014
Кафедра МД