Кәсіби тағылымдама АҚШ-та

ҚР жоғары оқу орындары қауымдастығы магистранттарды, докторанттарды, оқытушыларды, ҚР ЖОО әкімшілігін және кәсіпкерлерді 2014 жылғы 9-21 шілде аралығында АҚШ-тағы "Білімдегі, дәстүрдегі және кәсіпкерліктегі көшбасшылық пен инновациялар" атты бірегей шет елдік кәсіби тағылымдамаға шақырады Тағылымдама бағдарламасы 5 штатқа сапармен баруды қамтиды - Вашингтон (Сиэтл қ.), Монтана (Боземан қ.), Вайоминг (Йелллостоун наповедник), Невада (Лас-Вегас қ.), Аризона (Гувер бекеті). Америка жағынан ұйымдастырушылар: Education 2, International Center for Education & Technology, Association of Cultural Exchange, Montana State University.

08.04.2014
Центр академической мобильности и карьеры