Ағылшын тілінен олимпиада

Ғылым аптасы шеңберінде 2014 жылғы 9-10 сәуірде тілдік емес мамандықтардың студенттері арасында ағылшын тілінен олимпиада өтті.

I тур 9 сәуір күні 5 оқу корпусының 412 дәрісханасында өткізілді. Қатысушылар саны СҚМУ түрлі факультеттерінен 8 студент қатысты. Лексикалық-грамматикалық тесті нәтижелері бойынша келесі студенттер 2 турға өтті:

Магауина Э. (ЖҒСФ, Г(е)-13)

Комекпаева А. (СПФ,ППС-13)

Бадинова А. (СПФ, ППС-13)

Абельмажинова Э. (ТЭҚФ,ФС-13)

Еркалина А. (ТЭҚФ,Ю-13)

2 тур 10 сәуір күні 5 оқу корпусының 412 дәрісханасында өткізілді. Қатысушыларға мәтіннің аудио жазбасын тыңдау және кейін мәтін мазмұнын түсіну деңгейін тексеру үшін сол мәтін бойынша тапсырмалар орындау ұсынылды, берілген тақырып бойынша спонтандық әңгімелесу олимпиаданың соңғы кезеңі болды.

Құрамына "Шет тілдер" кафедрасының оқытушысы Назарова Т.В., аға оқытушылар Самойлова Е.В., Новоселова О.В. кірген қазылар алқасы ағылшынтілінен олимпиада жеңімпаздарын анықтады:

1 орын - Абельмажинова Эльвира ФС-13(к) (жалпы ұпай саны-54)

2 орын - Комекпаева Айжан ППС-13 (жалпы ұпай саны-52)

3 орын - Еркалина Айдана Ю-13, Магауина Эльвира Г(е)-13 (жалпы ұпай саны-50)

Олимпиаданың ұйымдастырылуы мен өткізілуіне жауаптылар: Самойлова Е.В, Назарова Т.В.

11.04.2014
Кафедра ИЯ