«Діни экстремизм және жастар»

М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың  Тіл және әдебиет институтында.  17.04.2014 ж. сағат 14.00-де. ( № 3 ОК ауд. 253) "Діни экстремизм және жастар" атты дөңгелек үстел өткізілді. Шақырылғандар: СҚО бойынша дін істері басқармасының бөлім басшысы А.Ж. Карменов, М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дің тәрбие жөніндегі проректорыТайжанова М.М., М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың  әлеуметтік жұмыс  және тәрбие бөлімінің бастығы. Танакулова Э. Ш., эдвайзерлер, ТжӘИ оқу топтары, "Парасат" студиясы. Сөз сөйлегендер: СҚО бойынша дін істері басқармасының бөлім басшысы               А.Ж. Карменов, "Қазақ филологиясы" кафедрасының студенті Сейлбек Нұржан (ҚТӘ-12 тобы), "Герман филологиясы" кафедрасының студенті Килиогло Евгений (АІ-13 тобы). "Адасқандар"фильмін көру ұйымдастырылды.

22.04.2014