Таң Шолпан

15 ақпанда М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-да вокалдық орындаушылықтың "Таң шолпан" ІҮ облыстық байқауы өтті. Оған Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының түпкірінен 30 жас талант  қатысты. Бұл байқау саз-педагогика факультетінің 35-жылдығына арналған.

Әділ қазылар алқасына қорытынды шығару оңайға түскен жоқ, себебі барлық жас таланттар сахнадан өздерінің ең үздік шеберліктерін көрсете білді. Дегенмен, СПФ студенті Николай Труновтың орындауындағы "Пролей реку слез" әні әділ қазылар алқасы мүшелері мен көрермендердің көңілінен шықты. Ол жеңімпаз болып атанды. Ең басты кештің сыйлығы - әрбіреудің  жүрегінде қалған жақсы көңіл-күй.

21.02.2013