Алматы қаласы Ішкі істер департаментінің ансамблі өз өнерін сыйлады

Тірі дауыста өнер көрсетіп, көрерменге жайдарлы көңіл-күй сыйлаған Алматы қаласы Ішкі істер департаментінің ансамбілі университетімізде алғаш рет болып отыр. 50 жылдық мерейтойымыздың қарсаңында еліміздің барлық қалаларын аралап, әскери қызметтің беделін көтеру басты мақсаттарымыздың бірі, дейді ансамбль жетекшісі, Алматы қаласы ІІД Кадр жұмысы басқармасы бастығының орынбасары Олжас  Мырзабеков.

Бүгінгі күні ансамбль құрамында 29 адам өнер көрсетеді. Репертуарлық әндер топтамаларындағы потриоттық, туған жер тақырыптарымен қоса халық әндерін нақышына келтіріп шырқалатын әндер бар.

Мерекелік іс-шара соңында Алматы қаласы ІІДнің Кадр жұмысы бөлімінің басшысы Болат Қажекеновқа университет ұжымы алғыс хат ұсынды. Жоғарғы деңгейде өнер көрсеткен ансамбль көрерменнің зор қошеметіне бөленді.

22.05.2014