8 Наурыз М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-да

Дәстүр бойынша 8 Наурыз қарсанында біздің университетте оқытушылар, қызметкерлер мен студенттер үшін салтанатты жиналыс өтеді.

Залда мерекелік көңіл-күй: жылы лебіздер мен шатты жүздер.

М.Қозыбаев атындағы СҚМУ ректоры О.Әшімов барлық қатысушыларды халықаралық әйелдер күнімен құттықтады.

— Бүгінгі тамаша көктем мерекесімен шын жүректен құттықтауымызды қабыл алыңыздар!  Біздің университетте қызметкерлердің 76% –  963 адам әйелдер, студенттер қауымының жартысынан көбі  қыздар құрайды.

Осы күні 11 әйел университет мерейтойына арналып шығарылған Үлкен алтын медальмен марапатталды. Олардың ішінде: еңбек ардагерлері, тәрбие ісі жөніндегі проректор,  декандар мен құрылымдық бөлімшелерінің басшылары.

Университет оқытушылары, қызметкерлері мен студенттеріне ректор грамотасы табыс етілді.

Іс-шараны мерекелік концерт жалғастырды.

11.03.2013