"Қазіргі заманғы әлем және Қазақстанның даму жолы" атты конференция

"Қазіргі заманғы әлем және Қазақстанның даму жолы" – оқу ордамызда өткен аймақтық конференцияның тақырыбы осындай болды. Ол Елбасы Нұрсұлтан Назарбаевтың "Хабар" агенттігіне берген сұхбатында айтылған негізгі сұрақтарға арналды. Университет ректоры іс-шараны аша отыра Елбасының берген сұхбаты Жезқазған өңіріне барған сапарының қорытындысы бойынша жүргізілгенін атап кетті. Ол онда қазіргі заман экономикасын, ел тарихын, тіл мен дінді дамыту мәселелері туралы ойымен бөлісті. Бұның бәрі Қазақстан үшін киелі орын болып саналытн жер - Ұлытау бөктерінде айтылды.

Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің әлеуметтік сұрақтар жөніндегі орынбасары Анархан Дүйсенова Н. Назарбаев өз сөзінде қазақстандықтардың рухани өміріне көп көңіл бөлгендігін атап өтті.

Президент толеранттылық, рухани құндылық және бірлік идеясын сақтап, арттыратын жас ұрпаққа үлкен үміт артады.

Конференцияда Нұрсұлтан Назарбаевтың елдегі экономикалық жағдайға берген бағасы, сауда серіктестерімен қарым-қатынасты және инфрақұрылымды дамыту, ЕАЭО перспективалар туралы, сондай-ақ, Қазақстанның көпұллты халқының бірлігі туралы сөз қозғалды.

07.10.2014