Жасыл Ел және СҚЖ Х еңбек кезеңінің жабылуы

"Жасыл Ел және СҚЖ - 2014" кезекті Х еңбек кезңінің салтанатты жабылуы оқу ордамыз да тек біздің университетіміздің өкілдерінің ғана емес, сондай-ақ, Солтүстік Қазақстан облысының барша белсенді жастарының басын қосты. Ең үздік сарбаздар, жасақ командирлері, сонымен қатар, жұмыс берушілер 10 номинацияда грамоталармен және сыйлықтармен марапатталды.

Биыл Жасыл Ел және СҚЖ еңбек жасақтарына барлығы 323 сарбаз қатысты, оның 130 жуығы - М. Қозыбаев атындағы СҚМУ студенттері. Ұлдар мен қыздар 12 мекемеде және орман шаруашылықтарында, сондай-ақ, Петропалв қаласында Назарбаев зияткерлік мектебінде жұмыстар жүргізді. Бұған қоса олар "Таза жағалаулар", "Таза подъезд - таза аула", "Саябақтар маршы" және т.б. акцияларға тартылды.

СҚО барша құрылыс жасақтарының ішінен М. Қозыбаев атындағы СҚМУ студенттерінің жасағы бірінші орынға ие болды! Қатысушылардың айтуынша, Жасыл Ел және СҚЖ - жастар үшін жазғы кезеңде жұмысқа орналасудың, жаңа машықтар иегрудің және жаңа достар табудың өте жақсы мүмкіндігі.

04.11.2014