Қараша айындағы жаңалықтар

12.11.14. Доцент Т.Ахметова, аға оқытушы Т.Сауытова "Студенттердің өздік жұмысын ұйымдастырудың тиімді жолдары" атты семинар өткізді. Шараны өткізудегі басты мақсат - оқу үдерісі барысында студенттердің өздік жұмысын тиімді де сапалы өткізілуін қамтамасыз ету. Семинар барысында студенттерге берілетін жұмыстың түрлері, ұйымдастырудағы өзіндік әдіс-тәсілдер, оқу-әдістемелік құралдармен жұмыс жасаудың басты бағыты, әрекет түрлері, оның қазіргі әдістемесі, әр тапсырманы орындаудағы ерекшеліктер, бағалау критерийлері көрсетілді. Сонымен қатар семинарға қатысушылар тақырып көлемінде өз ойларымен бөлісе отыра, өз іс-тәжірибелерін ортаға салды.

12.11.2014
Кафедра КЯ