Ғылыми-әдістемелік семинар

12.11.2014 ж. ТжӘИ-де  Сапа апталығы аясында "Өзін – өзі анықтау және дербестік-тиімді оқыту мен табысты кәсіби қызметтің кілті" атты кафедрааралық ғылыми-әдістемелік семинар өткізілді. Семинар тақырыбы 2014-2015 оқу жылына белгіленген сапа саласындағы ТжӘИ мақсаттарына сәйкес келді. Семинарға қатысушылар баяндамалар ұсынып, "Студенттердің өзіндік жұмысында интернет-ресурстарды пайдалану", "Үйде оқу ЖОО-дағы СӨЖ тиімді түрі ретінде", "Журналистика" мамандығында өз жұмысын ұйымдастыру ерекшеліктері", "Шет тілдері" бөлімінде жүргізілетін өз жұмысының түрлері" сияқты мәселелерді талқылауға ұсынды. Семинардың мақсаты: студенттердің өзіндік қызметін ұйымдастыру, студенттердің өзін-өзі анықтау және өзін-өзі жүзеге асыру дағдыларын қалыптастыру және дамыту мәселелері бойынша тәжірибе алмасу.

19.11.2014