Назарбаев Университетінде семинар

Назарбаев Университеті мен Эдинбург Университеті зерттеушілерден «Ақпараттық-коммуникациялық технологияларды қолданумен мемлекеттік қызмет көрсету саласындағы инновациялар мен модернизация» тақырыбы бойынша семинарға қатысу үшін өтініштер қабылдаудың басталғанын хабарлайды. Семинар «Ньютон-әл-Фараби қорының» Британдық Кеңесі «Ғылыми-зерттеу байланыстары» бағдарламасының қолдауымен 2015 жылғы 2-6 ақпан аралығында Астана қаласында өтеді.

Қатысушылар Ұлыбританияда немесе Қазақстанда тұратын, саясаттану, мемлекеттік саясат, менеджмент және/немесе халықаралық байланыстар саласында мансаптың бастапқы деңгейінде болуы қажет. Бастаушы зерттеушілер семинардың өткізілуіне дейін 10 артық емес жыл бұрын PhD (немесе ғылым кандидаты) дәрежесін алды деп болжанады, бұған қоса, ғылыми қызметтегі үзілістер есепке алынуы мүмкін. PhD дәрежесі жоқ PhD студенттері мен зерттеушілер де семинарға қатыса алады. Семинар ағылшын тілінде өткізіледі. Астанадағы көлік және тұру шығындары Британдық Кеңес гранты есебінен төленеді. Өтініш үлгісі мен бағдарламаның толығырақ сипаттамасы бірге қосылады. Өтініш жасау мерзімі: 2014 жылғы 30 қарашаға дейін. Барлық сұрақтар бойынша Айман Теміроваға  aiman.temirova@nu.edu.kz  электронды поштасы немесе +7 7172 70-91-58 телефоны арқылы жолыға аласыздар.

20.11.2014
Центр академической мобильности и карьеры