"Экономика ғылымдары" секциясының жұмысы

2014 жылғы 14 қарашада ТЭҚФ-та "ҚОЗЫБАЕВ ОҚУЛАРЫ - 2014: Еуразиялық кеңістікті интеграциялауда Қазақстанның рөлі" халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясының "Экономика ғылымдары" секциясының отырысы өтті. Секцияны төраға - экономика ғылымдарының кандидаты, доцент В.П. Кадочеикова ашты. МВА магистрі, "ЭБЕС" кафедрасының аға оқытушысы А.Н. Терехин алғы сөз сөйледі. Отырыста 8 баяндама тыңдалып, талқыланды. Отырысқа қатысушылар: М.А. Терехина - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Петропавл қаласындағы "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК филиалының директоры, ТЭҚФ ПОҚ-ы, экономика мамандықтарының, 5В011500 "Құқық және экономика негіздері" мамандығының студенттері мен магистранттары.

26.11.2014
ФИЭП