Магистр дипломдары табыс етілді

13.03.2013 Біздің университетте Омбы мемлекеттік университетінің магистратурасын бітірген бізідің университет оқытушылары мен қызметкерлеріне магистр дипломдары табыс етілді.

Былтыр 5 біздің магистріміз, биыл 36 адам Омбыда педагогикалық және саясаттану бағыттары бойынша магистратураны аяқтады.

Іс-шараға ОМУ проректоры Надежда Чекалева, Магистрлік дайындық орталығының директоры Галина Синицына және Омбы университетінің басқа да оқытушылары қатысты. М.Қозыбаев атындағы СҚМУ ТІ жөніндегі проректоры М.Тайжанова: ЖОО арасындағы екіжақтық ыңтымақтастық өз жалғасын табады, - деген пікір білдірді.

14.03.2013