Гимнастикалық шоу

Гимнастиканың спорттық және сауықтыру түрлерін көпшілікке тарату және дамыту мақсатында университетте дәстүрлі гимнастикалық шоу өткізілді. Бұл шоудың ұйымдастырушылары - "Спорт пәндері және әскери тәрбие" және "Дене шынықтыру" кафедралары.

Бұл спортшылар үшін өз мүмкіндіктерін көрсетудің бір мүмкіндігі. Себебі спорт - тек күнделікті жаттығулар ғана емес, сондай-ақ, жеңске деген қайраттылық және ерік. Сайыстар күрделі, қызықты әрі көріністік болды. Мысалы, Тіл және әдебиет институтының деректеме карточкасы болаған "Пирамида" сайысы.

Гимнастикалық шоу – бұл тек сайыс қана емес. Жанкүйерлер мен көрермендерді арнайы акробатика мектебінен шақырылған қонақтар таң қалдырды. Өте жас спортшылар өз өнерлерін көрсетті.

Одан әрі командалар құрсау мен секірткішті қалай меңгергендіктерін сынады. Басқа сайыстарда секілді тапсырманы орындауға жұмсалған уақыт та бағаланды, бұған қоса тапсырманы орындау сапасы да айтарлықтай маңызды рөл атқарды. Қазылар алқасының көзқарасы бойынша жүлделі орынның иесі "Спорт пәндері және әскери тәрбие" кафедрасы командасы атанды. Екінші орынды жаратылыстану ғылымдары және спорт факультеті командасы жеңіп алды. Ал үшінші орынды саз-педагогика факультеті мен инженерлік-техникалық факультет командалары бөлісіп алды.

05.12.2014