"Тәуелсіздік шежіресі" атты студенттердің ғылыми-зерттеу жобасы

09.12.14. Доцент Ж.Қошанова, Д.Қуандықова "Тәуелсіздік шежіресі" атты студенттердің ғылыми-зерттеу жобасын ұйымдастырды. Бұл шараға  әр факультеттен студенттер қатыстырылды. Олар "ақазақстан тәуелсіздігі", "ҚР Президенті", "ҚР рәміздері", "Қазақстан халықтарының ассамблеясы", "ҚР астанасы",  "ЭКСПО-2017", ҚР президентінің Қазақстан халқына арналған Жолдауы" тақырыптарында  жобаларын қорғады. Баяндамашылар Қатысушылар тарапынан берілген сұрақтарға жауап берді,  тақырып бойынша өздерінің көзқарастарымен бөлісті. Студенттер еліміздің ұлы құндылығы - Тәуелсіздік жайында қажетті де мол ақпарат алды.

10.12.2014
Кафедра КЯ