ҚР Тұңғыш Президенті күні

2014 жылғы 04 желтоқсанда "Ауыл шаруашылығы" кафедрасында Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне арналған ҚР Президентінің Қазақстан халқына жолдауы бойынша ғылыми-теориялық конференция өткізілді (СҒҚ жұмысы шеңберінде). Конференция жұмысына кафедра оқытушылары мен студенттері қатысты. Конференция жұмысын а-ш.ғ.к., доцент, АШ кафедрасының меңгерушісі К.Н.Баязитова ашты. а-ш.ғ.к., доцент И.В.Савенкова, Ж.Искакова (ЛРЛ-11 т.), а-ш.ғ.к., доцент Зверяченко В.М., А.Тұрсынбеклва (ЛРЛ-11 т.), М.Бурутина (ЛРЛ-11 т.) баяндамалар оқыды. Конференция қорытындысын кафедра магистрі У.Р.Штокер жасады.

10.12.2014