ИТФ-та ашық есік күні

Инженерлік-техникалық факультет (ИТФ) көлік, құрылыс, радиоинженерияб машина жасау, стандарттау және дизайн саласында техника және технология бакалаврларын даярлайды.

8 желтоқсанда ИТФ-та ашық есік күні өткізілді. Іс-шара ұйымдастырушысы "Көлік және машина жасау" (КжМ) кафедрасы болды.

Болашақ талапкерлер үшін кәсіби құрал-жабдықтарда жұмыс істеу дағдысын дамытуға және зерттеулер жүргізуге өте ыңғайлы оқу және ғылыми зертханалар бойынша экскурсия ұйымдастырылды. КжМ кафедрасы оқу ордамызда зертханалардың саны бойынша көшбасшылар қатарында (9 шынайы-виртуалды және 11 қалыпты зертхана).

Осы күні оқушылар үшін студенттер өмірінің есігі де ашылды және бұл оқиға көпке дейін олардың естерінде қалмақ.

10.12.2014