ЖОО үздік оқытушысы-2014

2014 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінде вице-министр Т. Балықбаевтың төрағалық етуімен "ЖОО үздік оқытушысы" атағын беру бойынша республикалық конкурстық комиссия отырысы өткізілді.

Біздің оқу ордамыздан "ЖОО үздік оқытушысы" атағының иегері тарих, экономика және құқық факультетінен екі өкіл: Ыбраева Ақмарал Қосманқызы – тарих ғылымдарының докторы, доцент және Шайкин Дінмұхаммед Нұрланұлы – экономика ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор (доцент), сондай-ақ, ақпараттық технологиялар факульетінің өкілі - Шевчук Елена Владимировна – техника ғылымдарының кандидаты, доцент, Халықаралық ақпараттандыру академиясының академигі атанды.

Құттықтаймыз!

Деректеме