СҒҚ секциялары бойынша жұмыстар

СҒҚ секцияларының жұмысы шеңберінде келесі істер атқарылды:

1.Солтүстік Қазақстанның бедвочерлер клубының мүшелері Қорғалжын аумағында «Астана құсы» атты спорттық орнитология бойынша республикалық жарыстарға қатысты (15 студент) (2,3)
2. Зоология секциясы «European Birdwatching» қозғалысының 20 жылдығына орай Петропавл қаласының маңындағы Соленое және Гусиное көлдеріне барды («СҚБК», зоология секциясы - 14 студент) (4,5)
3. ЖҒСФ студенттері арасында спорттық орнитология бойынша жарыстар өткізілді (25 студент) (6)
4. Қырда өтетін тәжірибелердің нәтижелері бойынша конференция өткізілді (9)
5. Биологияны оқыту әдістемесі секциясы «Биология сабағы бойынша конспект: әзірлеу әдістемесі және талдау» тақырыбында үйретуші тренинг өткізді (биологияны оқыту әдістемесі секциясы – 8 студент) (11)
6. Ботаника секциясы «Гербарий жинау, кептіру және құрастыру» тақырыбында үйретуші тренинг өткізді (ботаника секциясы – 7 студент) (12)
7. Ботаника секциясы «Жалпы биология» кафедрасының төменгі курс студенттері үшін ботаникалық баққа экскурсия ұйымдастырды (15 студент) (7)
8. Биологияны оқыту әдістемесі секциясы «Биологияны ойын түрінде оқыту» тақырыбында семинар өткізді (биологияны оқыту әдістемесі секциясы - 8 студент) (13)
9. Адам анатомиясы мен физиологиясы секциясы «Функционалдық бейімделу лабораториясының жабдықталуымен танысу» тақырыбында семинар өткізді (адам анатомиясы мен физиологиясы секциясы – 10 студент) (14)
10. Солтүстік Қазақстанның бедвочерлер клубы құстарға арналған ең үздік астау сайысын өткізді (15 студент) (8)
11. Адам анатомиясы мен физиологиясы секциясы «Физиология саласында зерттеудің басым бағыттары мен әдістерін талдау» тақырыбында семинар өткізді (адам анатомиясы мен физиологиясы секциясы - 8 студент) (15)
12. Зоология секциясы Петропавл қаласының қысқы орнитологиялық фаунасын зерделеу бойынша 2 экскурсия өткізді
13. Солтүстік Қазақстанның бедвочерлер клубы «Студент құсы» тақырыбында фотоконкурсын өткізді (16)
14. Биологияны оқыту әдістемесі секциясы «Биология сабақтарында оқыту технологиясын бірлесе қолданудың мүмкіндіктері» тақырыбында мастер класс өткізді (9 студент) (17)
15. Биологияны оқыту әдістемесі секциясы «Әдістемелік тақырыпта жұмыс істейтін студенттердің ҒЗЖ нәтижелері» тақырыбында конференция өткізді
16. Ботаника секциясы «Өсімдіктерді анықтау әдістемесі» тақырыбында үйретуші тренинг өткізді
17. Адам анатомиясы мен физиологиясы «Валента» диагностикалық кешенін қолдана отырып кардиограмманы жазу және талдау әдіснамасы» тақырыбында семинар өткізді
18. ЖҒСФ студенттері арасында спорттық орнитология бойынша көктемгі жарыстар өткізілді
19. Солтүстік Қазақстанның бедвочерлер клубы «Синичники» акциясын өткізді

2014-2015 жж.

2014 жылғы 18 қараша – «Поле чудес» зияткерлік ойыны, ойынның негізгі тақырыбы –Солтүстік Қазақстан облысының құстары
2014 жылғы 13 қараша – Бескөл ауылына құстарды зерделеуге бару
2014 жылғы 30 қазан – СҒҚ-ның бірінші отырысы
2014 жылғы 28 қазан – Пестрое көлінде спорттық орнитология бойынша жарыс
2014 жылғы 21 қазан – облыстық тарих және өлкетану мұражайына тропикалық құстар түрінің көрмесіне экскурсия; ескі бақта орнитологиялық экскурсия
2014 жылғы 1 сәуір – Халықаралық Құстар күніне арналған орнитологиялық брейн-ринг

26.01.2015