Аккредитациялық сапар

18-19 ақпан күндері М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-ға ASIIN халықаралық аккредиттеу агенттігінің (Дюссельдорф, Германия) сарапшылары аккредитациялық сапармен келеді. Сапар барысында олар 5В071900 Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар, 6М071900 Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар, 5В070300 Ақпараттық жүйелер, 6М070300 Ақпараттық жүйелер, 5B011100 Информатика бес білім беру бағдарламасының сапасын бағалау үшін университет басшылығымен, оқытушыларымен және студенттерімен бірқатар кездесулер өткізеді.

Сарапшылар тобына ASIIN сарапшылар комитетінің Электротехника және ақпараттық технологиялар, Информатика бойынша сарапшылар өкілдері, жұмыс берушілердің өкіліб студент және де Қазақстандық аккредиттеу агенттігінің өкілі кіреді.

Сапар бағдарламасы

13.02.2015