Ауыл шаруашылығы кафедрасында семинар

Жаратылыстану ғылымдары және спорт факультетінің ауыл шаруашылығы кафедрасында "Солтүстік Қазақстан облысының мал шаруашылығы саласын дамыту" тақырыбында семинар өткізілді. Іс-шараға ауыл шаруашылығы ұйымдарының жетекшілері, сонымен қатар, ҒЗИ өкілдері қатысты. Жұмыс берушілермен тығыз жұмыс жасау арқасында кафедра студенттер облыс қожалықтарында және ғылыми-зерттеу институтында тәжірибеден өтіп, оқу кезінде жас мамандарды жұмысқа орналастыруға өтініштер қалыптастырады. Осы мамандардың еңбек нарығында талап етілу туралы дерекке түлектердің 80%-ы әрі қарай өз мамандықтары бойынша жұмыс істейтіндігі дәлел болады. Олар агро қожалықтарында, ғылыми зертханалар мен тәжірибе бекеттерінде мал шаруашылығы өнімін өндіруді ұйымдастыру бойынша менеджер-технолог, зоотехник, мал шаруашылығы өнімін бағалау және тұқымдық мал ісі жөніндегі инспектор және де ауыл шаруашылығының басқа да мамандары ретінде еңбек етеді. Кездесу барысында болашақ түлектерге жұмыс орындары ұсыныла отырып, облыс қожалықтарында бар бос қызмет орындары туралы айтылды.

18.02.2015