Ағылшын клубы

Ағылшын клубының мүшелері, "Герман филологиясы" кафедрасының студенттері мен оқытушылары, Пестрое көлі жанындағы көрікті жерлерде кезекті көшпелі отырыс өткізді. Бұл клуб 25 жыл бойы филология ғылымдарының кандидаты, кафедра доценті Евгений Петрович Тетюхин жетекшілігінде. Студенттер мен оқытушылар үшін бұл іспеттес іс-шаралар шулы қаладан, ақпаратқа толы оқу күндерінен жырақта уақыт өткізудің өте жақсы бір жолы болып табылады. Формалды емес жағдай еркін әңгімелесуге өз көмегін тигізеді. Бұл аудиториядан тыс іс-шара көпшілікке мәлім. Мұндай іс-шаралар өткізу барысында клуб мүшелері өздері шығармашылқ кештер ұйымдастырады, ән шырқайды, тіпті шекспир оқуларын өткізеді. Студенттер мен оқытушылар арасындағы әңгімелесу, әрине, ағылшын тілінде өткізіледі. Ағылшын клубының мұндай отырыстары кәсіпке бейімдеу жұмысында үлкен рөл атқарады, себебі отырыстарға Петропавл қаласының орта мектептерінің оқушылары да қатысады.

18.02.2015