Баскетболдан жарыс

Жылсайынғы универсиада шеңберінде 17-18 ақпан күндері қыздар арасында баскетболдан жарыс өтті. Биыл жарысқа келесі командалар қатысты: жаратылыстану ғылымдары және спорт факультеті, саз-педагогикалық факультеті, сонымен қатар тарих, экономика және құқық факультеті мен тіл және әдебиет институтының құрама командасы.

Жарысу оңай болмады десе де болады, себебі қыздар қарсыластарына төтеп бере алды. Қыздар жай ғана допты шығыршыққа лақтырып қана қоймай, өз шеберліктері мен техникасын көрсетуге тырысты. Өйткені универсиаданың бірінші кезеңі қыздар үшін университет құрамасы мүшесі болу мүмкіндігі болды.

Қатысушылардың көбі баскетболмен айналысқандарына бір жыл ғана емес және деңгейлері де әртүрлі. Ойын барысын бақылай отыра, фавориттерді байқауға болады. Осы кезеңнің үздік ойыншысы АӘД мамандығының 3 курс студенті Динара Дәуренбаева атанды.

Орындар командалар арасында келесі түрде үлестірілді:

• 1 орын - жаратылыстану ғылымдары және спорт факультеті
  • 2 орын - тарих, экономика және құқық факультеті мен тіл және әдебиет институтының құрама командасы
  • 3 орын - саз-педагогикалық факультеті

Күнделікті оқуға қарамастан, қыздар спортпен шұғылдануға уақыт табады және сөзсіз нәтиже береді.

20.02.2015