Құстар күні

1 сәуір - барлығы жақсы көретін Күлкі күні ғана емес, сонымен қатар Халықаралық құстар күні.

Бұл күн "Жалпы биология" кафедрасында дәстүр бойынша жыл сайын атап өтіледі. Биыл ұйымдастырушылар "Жыл құсы" атты квест-тур өткіхіп, құстардың мәселесіне көңіл бөлуге шақырды. Іс-шараға қатысуға жаратылыстану ғылымдары және спорт факультетінің оқытушылары мен студенттері шақырылды. Құстарға көмек көрсетіп қана қоймай, олардың пайдасы туралы басқаларға да айту қажет.

Ұйымдастырушылар қатысушылар келесі белгілер бойынша ілесу үшін соңғы нүкте орындарын белгіледі. Бұл іс-шара студенттер бойында оқу-танымдық қызметтерге деген мотивация қалыптастыруға, топта жұмыс істеу және бірлесіп шешім қабылдау қабілетін дамытуға бағытталған.

Қатысушылар барлық соңғы нүктелерді тауып, тапсырмаларды орындап, барлық белгілерді тапқан соң жеңімпаздарды салтанатты түрде марапаттау уақыты келді. Квест-тур жеңімпазы "БиоГеоХим" құрама командасы атанды.

02.04.2015