Біздің университетте өткен Түмен МСҚУ-дың сәулеттік-құрылыс көрмесі

Бізідің университеттің маңызды бағыттарының бірі – басқа оқу орындары мен ғылыми орталықтармен ыңтымақтастықты нығайту. Әсіресе,  РФ көршілес облыстарының ЖОО-мен тығыз байланыста. М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-да Түмен мемлекеттік сәулеттік-құрылыс университеті оқытушылары мен студенттерінің көрмесі презентацияланды. Оның көлемі 63 ш.ш.

ҒЖжСБ жөніндегі проректор Александр Тукачевтің айтуы бойынша, бұл көрме Германия, Беларусьте де көрсетілген болатын. Көрме екіжақты ыңтымақтастық, тәжірибе және білім алмасу үшін өте маңызды қадам.

Әсіресе, бұл экспозиция «Дизайн» мамандығы студенттері үшін өте қызықты.  Жаңа формалар мен стандартты емес шешімдер болашақ мамандардың назарынан тыс қалмады.

Болашақта осындай көрмені Түмен МСҚУ-да ұйымдастыру жоспарлануда.  Тек дизайнерлер жұмыстары ғана емес, М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың ғылыми зерттеулерінің алуан түрлі бағыттары мен жаңа технологиялардың дамуы ресейлік әріптемтеріміз үшін қызықты және пайдалы болады деп ойлаймыз.

29.03.2013