Математикалық регата

Ақпараттық технологиялар факультеті күні шеңберінде Математика және информатика кафедрасы 6-9 сәуір аралығында Петропавл қаласының жалпы білім беретін мектептерінің, лицейлерінің және гимназияларының 7-10 сынып оқушылары арасында математикалық регата өткізді. Биыл сайысқа 150 оқушы қатысты.

Математикалық регата алгебралық, логикалық және геометриялық тапсырмалардан тұратын 3-4 турда командалық біріншілік үлгісінде өткізіледі. Тапсырмаларды орындау уақыты шектелген. Тапсырмалар әр тур сайын күрделене түседі.

Регата қорытындысы бойынша 7 сыныптар арасында келесі командалар жеңімпаздар атанды:

1 орын: Немшон Виктория, Панова София, Бродель Никита (ЛОРД Облыстық дарынды балаларға мамандандырылған мектеп-лицей), ұстазы - Грищенко И.М.

2 орын: Шпак Владимир, Лебедев Виктор, Брацун Владимир («Дарын» мектеп-лицейі), ұстазы - Белошистова Я.С., Валеева М.Б.; Новиков Игорь, Епифанов Кирилл, Шерстобитов Кирилл («БЭСТ» гимназиясы), ұстазы - Малехина Л.П.

3 орын: Оралбеков Рүстем, Мұхамеджанов Рүстем, Балғожин Кенже (Қазақ-түрік лицейі), ұстазы - Бадамбекова Ш.; Забкенқызы Зарина, Батько Данила, Максаймер Анастасия (Бірінші қалалық жалпы білім беретін лицей), ұстазы - Боровская Т.В.

8 сыныптар арасында орындар келесі түрде үлестірілді:

1 орын: Нанаева Светлана, Барон Алёна, Коротовская Ирина («Дарын» мектеп-лицейі ), ұстазы - Величко О.Н.

2 орын: Язовская Яна, Құрманғалиева Аида, Әлиев Дамир (Бірінші қалалық жалпы білім беретін лицей), ұстазы - Русакова О.С.; Қазтаева Гүлназ, Қабдолла Асет, Жантемірова Әсем (Әбу Досмұхамбетов атындағы облыстық дарынды балаларға мамандандырылған гимназия-интернаты), ұстазы - Әбілов Қ.М.

3 орын: Даниярова Алтыншаш, Сабитов Олжас, Глуховский Владислав (№ орта мектебі), ұстазы - Таранова М.А.; Гарматюк Карина, Ерохина Мария, Сенчукова Анастасия (Бірінші қалалық жалпы білім беретін лицей), уұстазы - Русакова О. С.; Ильин Андрей, Михеев Руслан, Агабанян Юлия (ЛОРД облыстық дарынды балаларға мамандандырылған мектеп-лицейі), ұстазы - Калашников В.И.

9 сыныптар арасындағы жеңімпаздар:

1 орын: Кулик Екатерина, Валеев Нурсан, Иванов Эдуард (Бірінші қалалық жалпы білім беретін лицей), ұстазы - Майстренко О.В.

2 орын: Ким Карина, Калиниченко Людмила, Заинчковская Кристина («Дарын» мектеп-лицейі),  ұстазы - Белошистова Я.С.

3 орын: Мухаряпова Анастасия, Мирзянова Карина, Аманбаев Чингис (ЛОРД облыстық дарынды балаларға мамандандырылған мектеп-лицейі),  ұстазы - Грищенко И.М.; Кузнецов Антон, Лещенко Лев, Шашков Михаил (Бірінші гимназия), ұстазы - Бережко Е.П.; Новожилова Анастасия, Невметова Мария, Кравченко Илья (№9 орта мектебі), Конищева Ж.М.

10 сыныптар арасында орындар категориялар бойынша бөлінді:

"Лицейлер мен гимназиялар"

1 орын: Бурумбаев Даниль, Еркалина Мадина, Аширов Эмиль (ЛОРД облыстық дарынды балаларға мамандандырылған мектеп-лицейі), ұстазы - Калашников В.И.
2 орын: Близнецова Вероника, Радченко Татьяна, Гафиятуллина Дания (Бірінші қалалық жалпы білім беретін лицей), ұстаздары - Слухаевская В.П., Малая А.А.
3 орын: Тәкенов Бақыт, Герасименко Дарья, Прокопчук Виолетта (Гимназия «БЭСТ»), ұстазы - Бойнарович С.Н.; Шарипов Азат, Мұқанова Нұргүл, Кузнецова Елизавета (Бірінші қалалық жалпы білім беретін лицей), ұстаздары - Слухаевская В.П., Малая А.А.

"Жалпы білім беретін мектептер"

1 орын: Баранов Александр, Гриппе Руслан, Дудай Александр (№ 9 орта мектебі), ұстазы - Коркина Е.
2 орын: Вержак Евгений, Сарбаева Жанель, Пахомова Анастасия (№8 орта мектебі), ұстазы - Баженова Н.Б.
3 орын: Афандиев Расул, Павлова Карина, Самигулов Раимбек (№4 орта мектебі), ұстазы - Құсайынова Б.Г.

13.04.2015