Инспекциялық аудит

М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың сапа менеджменті жүйесінің ИСО 9001:2008  стандартына сәйкестігін тексеру мақсатында наурыздың 18-20 аралығында біздің университетте жыл сайынғы инспекциялық аудит өтті. Оны «Русский регистр Евразия» сертификаттау жөніндегі ассоциация сараптамашысы Людмила Пан өткізді.

Университет қызметіндегі негізгі жақсартулар ішінде сарапшы құжат айналымы мен іс жүргізу сапасының артуын, ақпараттық жүйелердің енгізілуін, құрылымдық бөлімшелер арасындағы ақпарат алмасудың жетілдірілуін атап өтті.

Қорытынды отырыста ол барлық қауымғаы өнімді жұмыс үшін алғысын білдіріп, аудит нәтижесіндегі анықталған екі маңызды емес сәйкестіктерге тоқталып өтті. Оның біреуі тексеріс барысында жойылған болатын. Өрескел бұзушылықтар болған жоқ, ал ұсақ кемшіліктер жұмыс барысында жойылады.

29.03.2013