Театр күніне арналған капустник

27 наурыз күні бүкіл әлем Халықаралық театр күнін атап өтуде.  Біздің университетте 3 халық студенттік театр қызмет етеді. Бұл мереке әрқашанда көңілді және қызықты өтеді.

Дәстүр бойынша, осы күні труппаның өзі  қоылымдарды дайындайды. Сондықтан «Детективная история» атты капустник Пилигрим театрының көрермендері үшін ғана емес, оның режиссері Тагир Джемалетдинов үшін де үлкен сыйлық болды.

Сахнада 15 актер ойнады, олардың жартысы осы күні сахнаға бірінші рет шыққан болатын. Театр киім ілгіштен басталады, сондықтан барлық сюжеттік линия оның айналасында болды.

Дәстүрлі түрде капустниктер бірнеше миниатюрадан  тұрады. Осы жолы да сахнада әзіл коллаждар, әндер мен миниатюралар орындалды.

Көрермендер қойылымды жақсы бағалап, актерлерге ең басты сыйлық – өз қол шапалақтарын сыйлады!

29.03.2013