«IT Планета» халықаралық олимпиадасының жүлдегерлері

Азат Жакенов  және Светлана Маранова, АТФ 4 курс студенттері. Жақын арада олар астаналық Гумилев атындағы ЕҰУ-да өткен «IT Планета» ақпараттық технологиялары саласындағы халықаралық студенттік олимпиаданың аймақтық турына қатысып,  қайтып оралды. Олар бос қолмен қайтқан жоқ. Осындай деңгейдегі іс-шарада үшіңші жүлделі орынға ие болу – бұл өте жақсы нәтиже.

Осындай олимпиадалар студенттерге өз білімін көрсетіп, болашақта жақсы жұмысқа орналасуға көмектеседі. Балалар жұмыс берушілерден бірқатар ұсыныстар алып, алдағы уақытта табысты жұмысқа орналаса алатындарына сенім білдіреді.

Биылғы жылдың сәуір айында біздің студенттер тағы да Астанаға аттанбақ. Осы жолы олар қазақстандық бағдарламашылар атынан Украинада өкілдік ететін еліміздің құрама командасы құрамына ену үшін күреседі. Оларға табыс және жеңіс тілейміз!

29.03.2013