Естелік турнир

22.09.2012. Университет базасында спорт шеберлері Анатолий Бориско мен Владимир Гавриленконы еске алуға арналған баскетбол бойынша турнир өтті. Баскетбол бойынша жарысты ашудың салтанатты рәсіміне ЖОО жетекшілері ғана емес, сондай-ақ  атақты спортсмендердің туыстары, жақындары мен достары қатысты. Бұл турнирде «Барс» командасы бәсекеден тыс болды, өзінің екі кездесулерінде алдымен Теміржол колледжін, содан соң университет жастарының жартылай ширек ойындарына қатысып, сенімділікпен жеңіске жетті. Соңғылармен кездесу барс өкілдерін күйгелектеуге мәжбүр етті. Бірақ, тәжірибе мен  үйлесімді командалық әрекеттер өз ісін 18 ұпайлық айырмашылықпен атқарды. Ал, үшінші қорытынды орынға ардагерлер командасы иеленді, олар қажымас күресте студент-теміржолшылармен  жарысқа түсіп, жеңіске жетті. Баскетбол бойынша жеңімпаздар мен жарыс жүлдегерлері кубок, естелік жалаушалар мен медальдарға ие болды, сондай-ақ Анатолий Борисконың ұлдарынан бағалы сыйлықтар алды.

16.10.2012