Старосталар сайысы

29.04.2015 ж. ТжӘИ  академиялық топтары старосталарының қызметінің тиімділігін арттыруға, топ ұжымын біріктіру бойынша міндеттерді орындауға жұмылдыруға, студенттік топты басқару процесін жетілдіруге, Студенттердің адамгершілік, зияткерлік және ұйымдастырушылық әлеуетін қалыптастыруға бағытталған старосталар конкурсы өткізілді. Байқауға кафедралардың пікірі бойынша үздік старосталар ұсынылды, олардың арасынан үздіктердің үздігі таңдалды. Байқау старосталардың шығармашылық әлеуетін, интеллектісі мен көшбасшылық қасиеттерін анықтауға арналған бірқатар тапсырмаларды қамтыды. "Үздік староста 2015" байқауының жеңімпазы ШТ-14қ тобының старостасы Жұрынтай Арайлым, 2 орын ОТӘ-12  тобының старостасы Усольцева Ксения, 3 орын Ж-12 тобының старостасы Оразов Ерлан атанды.

04.06.2015