"Қазіргі әлемдегі филология" секциясының жұмысы

27.10.2014 ҚР Конституциясының 20 жылдығына арналған "Қазақстан Республикасының Конституциясы – қазіргі заманның құқықтық феномені" атты ЖОО аралық студенттік ғылыми-тәжірибелік конференция өтті. ТжӘИ ғылыммен айналысатын студенттердің жұмыстарын ұсына отырып, ғылыми жетістіктер көрмесінің жұмысына қатысты. Отырыста СҚМУ-дың 8 студенті және осы секцияның хатшысы болған Қостанай мемлекеттік педагогикалық университетінің студенті Сайлаубек Абылайхан баяндама жасады. Төраға болып филология ғылымдарының докторы, "Орыс тілі мен әдебиеті" кафедрасының профессоры Табакова З. П. тағайындалды.

04.06.2015