Әскери кафедраның курсанттары ант қабылдады

23 шілде күні Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің әскери кафедрасында курсанттар ант қабылдады. Жігіттер 2,5 жыл бойы әскери қызметтің барлық ережелері бойынша білімдерін шыңдай түседі.

Биыл кафедра 80 запастағы офицерді шығарды. Олардың он бесі әскери шептік жиынның қорытындысы бойынша үздіктердің үздігі грамоталармен марапатталды.

Әскери қызмет жастардың бойында нағыз ер азаматқа қажет қасиеттерді қалыптастырады, бұл туралы курсанттардың өздері растайды. Олардың көбі өз өмірлерін еліміздің қарулы күштері қаьтарында өткізгілері келеді.

Университетті тәмамдаған соң жастар "Запастағы лейтенант" атағы бар әскери билет алады.

07.08.2015