2015 жылғы ғылым саласындағы сыйлықтар мен мемлекеттік ғылыми стипендияларды арналған конкурстар туралы

18.08.2015ж.

Қазақстан Республикасы Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жыл сайынғы ғылым саласындағы сыйлықтар мен мемлекеттік ғылыми стипендияларды алуға арналған конкурстық материалдарды қабылдайды:

- жаратылыстану ғылымдары саласындағы үздік ғылыми зерттеу үшін Қ.И.Сәтбаев атындағы сыйлық;

- гуманитарлық ғылымдар саласындағы үздiк ғылыми зерттеу үшiн Ш. Уәлиханов атындағы сыйлық;

- педагогика саласындағы үздiк ғылыми зерттеу мен жұмыс үшiн Ы. Алтынсарин атындағы сыйлық;

- түркология саласындағы үздік жетістік үшін Күлтегін атындағы сыйлық;

- жаратылыстану ғылымдары саласындағы үздiк жұмыс үшiн жас ғалымдарға берілетін Д.А.Қонаев атындағы сыйлық;

- гуманитарлық ғылымдар саласындағы үздiк жұмыс үшiн жас ғалымдарға берілетін М. Әуезов атындағы сыйлық;

- 75 мемлекеттік ғылыми стипендиялар, оның ішінде 50 - дарынды жас ғалымдарға берілетін.

Конкурстық құжаттама

Конкурсқа арналған материалдар авторлардан немесе олардың сенімді тұлғаоарынан республикалық басылымда хабарландыру жарияланғаннан кейін 30 күн ішінде 010000, Астана қ., Оренбургск к-сі, 8, Министралар үйі, 11 подъезд, 1045 каб. мекен-жайы бойынша қабылданады. Анықтама телефоны 8(7172)742029, 8(7172)742455.

Негіздеме: Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 шілдедегі "Ғылым саласындағы сыйлықтар мен мемлекеттік ғылыми стипендиялар туралы" №830 қаулысы.

(Бұл хабарландыру "Казахстанская правда" газетіне 18.08.2015ж. жарияланды)

02.09.2015
Департамент науки