Студенттердің Анатолий Башмаковпен кездесуі

Оқу ордамызда студенттер М.Қозыбаев атындағы СҚМУ құрметті профессоры, Лев Гумилев атындағы Еуразиялық ұлттық университетінің ҚХА кафедрасының меңгерушісі Анатолий Башмаковпен кездесті. "Қазақстан қоғамындағы келісім мен бірлік - қазіргі заманның сыртқы шақырулары жағдайындағы тұрақтылық кепілі" тақырыбында дәріс тыңдауға қаламыздың колледждерінің оқушылары шақырылды. Анатолий Афанасьевичттің ойынша, маңызды фактор болып этнос аралық толеранттылықты сақтау және елімізде тұратын халықтардың тілін, салт-дәстүрін құрметтеу болып табылады. Себебі бұл - қоғамды жанжалдан құтқаратын жол.

Кездесу сұхбаттасу алаңы үлгісінде өтті. Студенттер келген қонақтардың әңгімесін бар ынтамен тыңдап, өздерін қызықтырып жүрген сауалдарын қойды.

04.09.2015