М.Қозыбаев атындағы СҚМУ ҚХА кафедрасы хабарлайды

Құрметті кафедра меңгерушілері!

23.09.2015ж. - 25.09.2015ж. аралығында М.Қозыбаев атындағы СҚМУ базасында үшкүндік«Государственно-правовые механизмы и международные стандарты в реализации государственной этнополитики» семинар-тренингі өтеді. Қатысушыларға сертификат табысталады.

Семинар Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы Мемлекеттік басқару академиясының Орталық Азия аумағында этносаралық және конфессияаралық қарым-қатынастарды зерттеу орталығының Білім беру және ғылыми-тәжірибелік іс-шараларының жоспарына сәйкес өткізіледі.

Семинарға қатысушылар тізімін төмендегі үлгі бойынша 11.09.2015ж. дейін ҚХА кафедрасына (114а/2 тел. 12-55 ұсынуларыңызды сұраймыз:

Қатысушының аты-жөні

Лауазымы