ЖОО кітапханасы Ақпарат күнін өткізді

Университет кітапханасы ұйымдастырған Ақпараты күні жазғы кезеңде келіп түскен жаңа әдебиет қаралды. Барлығы түрлі оқулықтардың, оқу құралдарының, жинақтардың, альманахтардың және көркем әдебиеттің 319 атауы ұсынылды.

3 күн бойы университет оқытушылары жаңа әдебиетпен танысты. Герман филологиясы кафедрасының доценті Евгений Пузиков француз тілі бойынша жаңа құралдар оқу үдерісін жеңілдететінін атап өтті. Себебі бұл пән 2 жыл бұрын ғана ашылған, ал әдебиет болса жеткіліксіз болған.

Кітапхананың абонементтері мен оқу залдары білім беру үдерісінің барлық бағыттары бойынша жаңа әдебиеттермен толықтырылады. Кітапхана Ұлы Жеңістің 70 жылдығына орай «Свет Победы» атты кітапты асатып алды. Бұл оқулықта біздің жерлес солтүстікқазақстандықтар туралы материалдар берілген.

Университет кітапханасына тұрақты жаңа әдебиеттердің келіп түсуі студенттердің білімін тереңдету мүмкіндігін туғызады.

18.09.2015