Сазды-педагогикалық факультетте студенттер қатарына қосылу рәсімі өтті

Студенттер қатарына қосылу рәсімі - бірінші курс студенттері үшін ерекше іс-шара болып табылады. сазды-педагогикалық факультеттің 100 ұл-қыздары бұл мерекені асыға күтті. Студенттік өмірдің басталуымен, факультет құрамының толығуымен декан Айнагүл Саржанова құттықтады. Ол білім алушыларға сәтті оқуды, қоғам өміріне белсенді қатысуды және тезірек жаңа жағдайларға бейімделуді тіледі. Одан әрі бірінші курс студенттерін жоғары курс студенттері қошеметтеп, жылы шырай білдірді. Өздерінің нөмірлерінде жетілгендіктерін, дайындықтарын көрсетіп, күлкілі үлгіде нағыз студент болу үшін практикалық кеңестер мен ұсыныстар берді. Өскелең ұрпақ өз алдарында өнерлдерін көрсетті - ән айтты, би биледі, қалжыңдады және залмен жақсы көңіл-күйлерімен бөлісті. Мерке өте жарқын, шығармашыл әрі есте қаларлықтай болды.

Алда 4 оқу жылы, жаңа атанған студенттерді өз мамандықтарын меңгеру үшін үлкен жұмыстар күтуде. Ал біз оларға алға қойға мақсаттарына жетіп, қызықты әрі қаныққан студенттік өмірге бөленсін деп тілейміз.

18.09.2015